Latin lady dance

Latin Lady dance

Танець – мова тіла, яка може сказати про Ваші почуття набагато більше, ніж слова. На заняттях Latin lady dance Ви навчитеся володіти власним тілом та зробите його привабливим і спокусливим.

Танці – це унікальна можливість без особливих зусиль спалювати калорії, адже під час танцювальної ейфорії не помітні ні втома, ні біль у м’язах.

Latin lady dance, як ніщо інше, допомагають позбутися від комплексів і полюбити своє тіло. Зовсім скоро, Ви відчуєте свою привабливість, силу, спокусливість, тіло стане розтягнутим і пластичним.

Latin lady dance – це поєднання запальних, пластичних і ніжних латиноамериканських ритмів із сучасними хореографічними елементами.

Завдяки двом головним елементам програми Latin lady dance – фізичному навантаженню і емоційному розкриттю, жінки стають впевненими в собі, відчувають себе вільно і гідно в будь-якому місці і ситуації.

Заняття Latin lady dance розвивають гнучкість і координацію, роблять вас більш стрункими і впевненими, а ваше життя – більш насиченим і різноманітним.