Для молоді та дорослих

HIP-HOP

Сьогодні Hip-hop на піку популярності, танцювати в цьому стилі – модно. Це не просто танець, а ціла культура зі своїм одягом, звичками, рухами. Тому неможливо просто навчитися танцювати хіп-хоп, треба жити цією культурою, носити цей одяг, любити цю музику.

На заняттях з Hip-hop розвивається пластика, дрібна моторика рук і ніг, музичний слух, почуття ритму. Навчання хіп-хопу включає в себе освоєння рухів з різних стилів, тому що сучасний Hip-hop дуже багатогранний. Рухи можуть бути м’якими і різкими, спокійними і швидкими, розслабленими і агресивними, хвилеподібними і з гострими акцентами. У цьому танці немає обмежень – тільки підпорядкування біту, імпровізація і прояв своєї оригінальності.

 

CONTEMPORARY

Контемпорарі –  напрямок сучасної хореографії. що увібрав у себе трохи танцювальної культури Заходу (модерний, класичний танець, джаз), трохи мистецтва танцю Сходу (йога, цигун, тай цзи цюань) і в цьому злитті стилів і технік з’явився гарний, гармонійний, природний танець – вираз свого «Я». Цим видом танцю можна починати займатись в будь –якому віці.

Значна частина уроків присвячена вправам в партері (робота з підлогою), техніці розслаблення (release techique), розтяжкам (стретчинг). Зріст, вага і комплектація танцюристів не має великого значення, тому що Contemporary dance грунтується на знаннях про можливості людського тіла.

 

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА

Вчитися танцювати східні танці корисно в будь-якому віці – з 4 років до необмеженого віку. Заняття східними танцями покращують гнучкість, поставу, природну пластику. Танець живота подарує вам не тільки тонку талію, округлі стегна, пружні сідниці, підтягнутий живіт, а й граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Разом із зайвими кілограмами йдуть комплекси, поганий настрій.

Чим корисний танець живота?
Східний танець – ефективна методика профілактики багатьох захворювань. Під час виконання танцю живота працюють практично всі групи м’язів, вони стають сильнішими і еластичнішими, підвищується координація рухів, тіло набуває гнучкості і привабливого зовнішнього вигляду, стають помітнішими обриси фігури. Танець живота дарує відчуття привабливості, жіночності, гармонії. В нашій школі ви зможете займатись східним танцем як для свого задоволення так і професійно, виступаючи на чемпіонатах України та за кордоном.