Для жінок

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА

Вчитися танцювати східні танці корисно в будь-якому віці. Заняття східними танцями покращують гнучкість, поставу, природну пластику. Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі стегна, пружні сідниці, підтягнутий живіт, а й граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Разом із зайвими кілограмами вас покидають комплекси та поганий настрій. Танець змінює жінку як зовні, так і внутрішньо.

Чим корисний танець живота?

Уроки східного танцю припускають оптимальне для жіночого організму навантаження. Більше того, це прекрасна можливість відчути своє тіло, розкрити свій внутрішній світ і виразити емоції в танці. Східний танець – ефективна методика профілактики багатьох захворювань. Під час виконання танцю живота працюють практично всі групи м’язів, вони стають сильнішими і еластичнішими, підвищується координація рухів, тіло набуває гнучкості, привабливого зовнішнього вигляду, стають помітнішими обриси фігури.

Танець живота дарує відчуття привабливості, жіночності, гармонії.

 

Latin Lady dance

Танець – мова тіла, яка може сказати про Ваші почуття набагато більше, ніж слова. На заняттях Latin lady dance Ви навчитеся володіти власним тілом та зробите його привабливим і спокусливим.

Танці – це унікальна можливість без особливих зусиль спалювати калорії, адже під час танцювальної ейфорії не помітні ні втома, ні біль у м’язах.

Latin lady dance, як ніщо інше, допомагають позбутися від комплексів і полюбити своє тіло. Зовсім скоро, Ви відчуєте свою привабливість, силу, спокусливість, тіло стане розтягнутим і пластичним.

Latin lady dance – це поєднання запальних, пластичних і ніжних латиноамериканських ритмів із сучасними хореографічними елементами.

Завдяки двом головним елементам програми Latin lady dance – фізичному навантаженню і емоційному розкриттю, жінки стають впевненими в собі, відчувають себе вільно і гідно в будь-якому місці і ситуації.

Заняття Latin lady dance розвивають гнучкість і координацію, роблять вас більш стрункими і впевненими, а ваше життя – більш насиченим і різноманітним.

 

Йога для початківців

Якщо Ви прагнете оздоровити своє тіло, зробити його гнучкішим, відкрити нові можливості в собі, врівноважити розум та тіло – запрошуємо зануритись в затишну та спокійну атмосферу хатха йоги!

Йога – сукупність різноманітних індійських фізичних і духовних методів, що розробляються з метою внутрішнього та фізичного самовдосконалення, втіленому в позах.

Хатха-йога є одним з найдревніших видів йоги, ціль якої допомога у правильній координації думок, їх фіксації в одній певній точці, для лікування неуважності, перешкоджанню зайвих роздумів, пропонуючи фізичні засоби – певні положення тіла, або асани. Асана – це нерухома поза, завдяки якій досягається повна координація власного тіла.