Для дітей

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА: красиво, корисно, модно

Якщо у Вас росте маленька принцеса, яка любить приміряти на себе різноманітні плаття та хустинки – цей напрямок танцю саме для неї.

Відвідуючи заняття східного танцю діти зможуть вразити оточуючих своїм виступом на концертах, фестивалях, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Виступаючи на сцені, дитина зможе перебороти комплекси, перестане соромитися, підніме свою самооцінку, розкриє свій творчий потенціал, направить всю енергію в русло мистецтва.

Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граціозність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.

Користь для дітей від занять східними танцями:
o розвивають у дітей пластичність, гнучкість, витривалість;
o формують фігуру, гарну поставу;
o зміцнюють здоров’я;
o заряджають позитивом.

Навчатися східним танцям для дітей – це не тільки красиво, а й корисно. Танець добре впливає на молодий організм – від розробки рухливості суглобів до корисного впливу на внутрішні органи.

Навчання східним танцям дітей проводитися у віці від 4 років. Кожен може розраховувати на індивідуальний підхід і право персональних занять.

 

HIP-HOP: сучасно, стильно

Якщо ваша дитина енергійна і невгамовна і їй виповнилось 3 роки, ви без вагань можете віддавати її на хіп-хоп.

Заняття по класу hip-hop для дітей спрямовані, насамперед, на підготовку тіла дитини до сприйняття танцювальної інформації. Основним завданням є розвиток почуття ритму і координації дитини, без яких практично неможливі танцювальні дії. На заняттях з hip-hop kids діти отримують фундаментальні знання, «основи основ» хіп-хопу, плавно переходячи до повноцінного сприйняття інформації сучасних танцювальних течій.

Педагоги приділяють увагу покроковій розминці всіх відділів тіла дитини, далі діти навчаються базових танцювальних елементів. Також в кінці заняття використовується акробатична розтяжка, яка допомагає дітям розслабитися після заняття з користю для їх м’язів. Малюк, що займається танцями, навчиться тримати гарну поставу, сформується його координація та рівновага.