Hip-Hop

Hip-hop – це суміш енергії, завзяття, позитиву. Це не просто танець, а ціла культура зі своїм одягом, звичками, рухами. Тому неможливо просто навчитися танцювати хіп-хоп, треба жити цією культурою, носити цей одяг, любити цю музику.

У танцювальному стилі Hip-hop головне – Качі і Степи, руху корпусу і ніг. Під ритмічний реп високі підстрибування змінюються низьким ковзанням, чіткі і різкі рухи переходять в повільні і хвилеподібні. Низька посадка корпусу, розслаблені коліна, рухи, звернені в підлогу – це Hip-hop. У всьому вигляді виконавців, їх манерах і танцювальній техніці ковзає м’якість, розв’язність, удавана розслабленість. Прикрашають танець трюкові елементи.

Ще одна особливість стилю Hip-hop в тому, що танцювати потрібно під біт, а не під мелодію. Навчитися чути біт, знаходити його на самому дні композиції, під тисячами звуків – це перший крок на шляху до розуміння стилю. Розвинути таке вміння допоможе простий засіб: потрібно частіше слухати різноманітну музику. Коли почуття ритму розвинене, легко дається другий крок – базові рухи. Навіть один вчинений кач і кілька відпрацьованих степів – це вже Hip-hop, нехай простий і примітивний, але це основа, на якій виконавець може побудувати свій танець, виразити себе і свої почуття.

Можливо, саме бажання виразити себе стало першим поштовхом до створення стилю хіп-хоп в Америці. Це був типовий вуличний танець, який іноді асоціювався з хуліганством і розбещеністю, графіті і широкими штанами. Поступово хіп-хоп культура розгорнулася в потужний молодіжний рух, а танець Hip-hop з’явився на конкурсах, фестивалях, дискотеках. Сьогодні Hip-hop – на піку популярності, танцювати в цьому стилі – модно.

Чим корисний Hip-hop?

У нашій школі танцю ви вивчите базові рухи, техніки, танцювальні зв’язки і комбінації. У програму навчання входять силові вправи і розтяжка, щоб ваше тіло вільно почувалося в енергійному танці Hip-hop. На заняттях з Hip-hop розвивається пластика, дрібна моторика рук і ніг, музичний слух, почуття ритму.

Навчання хіп-хопу включає в себе освоєння рухів з різних стилів, тому що сучасний Hip-hop дуже багатогранний. Рухи можуть бути м’якими і різкими, спокійними і швидкими, розслабленими і агресивними, хвилеподібними і з гострими акцентами. У цьому танці немає обмежень – тільки підпорядкування біту, імпровізація і прояв своєї оригінальності.