Танець живота

Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі стегна, пружні сідниці, підтягнутий живіт, а й граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки.

Разом із зайвими кілограмами йдуть комплекси, поганий настрій. Займаючись регулярно у нашій школі танцю ви будете завжди у формі, а також зможете виступати на днях народженя, корпоративах, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Чим корисний танець живота?

Уроки східного танцю припускають оптимальне для жіночого організму навантаження. Більш того, це прекрасна можливість відчути своє тіло, розкрити свій внутрішній світ і виразити емоції в танці. Східний танець – ефективна методика профілактики багатьох захворювань. Під час виконання танцю живота працюють практично всі групи м’язів, вони стають сильнішими і еластичнішими, підвищується координація рухів, тіло набуває гнучкості і привабливого зовнішнього вигляду, стають помітнішими обриси фігури. Танець живота дарує відчуття привабливості, жіночності, гармонії.

У нашій школі ми пропонуємо:
• уроки східного танцю для дітей (початковий та високий рівень);
• уроки східного танцю для дорослих (початковий, середній і високий рівні);

Всього після декількох занять у нашій школі Ви:

 • Опануєте базовою технікою та основними прийомами східного танцю;
 • Навчитеся базовій техніці рухів рук;
 • Ознайомитеся з методами дихальної гімнастики;
 • Підвищите м’язовий тонус;
 • Будете мати змогу виступати на корпоративах, днях народженнях, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Вчитися танцювати східні танці корисно в будь-якому віці. Заняття східними танцями покращують гнучкість, поставу, природну пластику. Східний танець змінює жінку як зовні, так і внутрішньо.

Східні танці для дітей: красиво, корисно, модно

Відвідуючи заняття східного танцю діти зможуть вразити оточуючих своїм виступом на концертах, фестивалях, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Заняття проводяться під запальну музику. Завдяки роботі в колективі діти стають уважними, комунікабельними, впевненими в собі.

Особливості навчання дітей східним танцям:

 • Східні танці для дітей відрізняються від танців для дорослих не тільки відсутністю відвертості, а і фізичними обмеженнями. На заняттях рівень фізичного навантаження ідеальний для юного організму.
 • Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граціозність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.
 • У східному танці дитина виявляє своє почуття прекрасного, естетичні уподобання, любов до музики, характер. Це дає можливість дітям відчувати себе щасливими не тільки вдома, але ще й перед глядачами. Виступаючи на сцені дитина зможе перебороти комплекси, перестане соромитися, підніме свою самооцінку, розкриє свій творчий потенціал, направить всю енергію в русло мистецтва.

Користь для дітей від занять східними танцями:

 • розвивають у дітей пластичність, гнучкість, витривалість;
 • формують фігуру, гарну поставу;
 • зміцнюють здоров’я;
 • заряджають позитивом.

Навчатися східним танцям для дітей – це не тільки красиво, а ще й корисно, особливо для дівчаток. Танець надає хорошу дію на молодий організм – від розробки рухливості суглобів до корисного впливу на внутрішні органи. Навчання східним танцям дітей проводитися у віці від 4 років. Кожен може розраховувати на індивідуальний підхід і право персональних занять.

Уроки в школі танцю GLORIA DANCE об’єднують вивчення рухів східного танцю та класичної хореографії, можливість імпровізувати.